ESMH800VSN822MA45S
MFR.Part #
ESMH800VSN822MA45S
JLCPCB Part #
C1607059
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 30mΩ@120Hz 35mm 45mm 5.83A@120Hz 80V 8200uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS