ELXM401VSN151MQ30S
MFR.Part #
ELXM401VSN151MQ30S
JLCPCB Part #
C1605285
Package
Plugin,D25.4xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 25.4mm 30mm 400V 7000hrs@105℃ 880mA@120Hz ±20% 插件,D25.4xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS