ESMG250ELL682MMP1S
MFR.Part #
ESMG250ELL682MMP1S
JLCPCB Part #
C1604962
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 18mm 2000hrs@85℃ 25V 3.1104A@100kHz 35.5mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS