EMZA100ARA330MD61G
MFR.Part #
EMZA100ARA330MD61G
JLCPCB Part #
C6240342
Package
SMD,D4xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 33uF 36mA@120Hz 4mm 6.1mm ±20% SMD,D4xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS