EKXJ251ELL331MM45S
MFR.Part #
EKXJ251ELL331MM45S
JLCPCB Part #
C1604831
Package
Plugin,D18xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 18mm 250V 3.34125A@100kHz 330uF 45mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS