EKXJ501ELL330MK45S
MFR.Part #
EKXJ501ELL330MK45S
JLCPCB Part #
C1587697
Package
Plugin,D12.5xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 285mA@120Hz 33uF 45mm 500V 5mm ±20% Plugin,D12.5xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS