ESMH500VSN682MQ40S
MFR.Part #
ESMH500VSN682MQ40S
JLCPCB Part #
C1603366
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 4.1148A@100kHz 40mm 49mΩ@120Hz 50V 6800uF ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS