EKMQ500VSN682MQ40S
MFR.Part #
EKMQ500VSN682MQ40S
JLCPCB Part #
C1604969
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 3.1752A@50kHz 40mm 50V 6800uF ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS