ESMQ100ELL153MLP1S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMQ100ELL153MLP1S
JLCPCB Part #
C1602234
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 15000uF 16mm 2.88A@120Hz 2000hrs@85℃ 35.5mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS