EKXJ401ELL820MLN3S
MFR.Part #
EKXJ401ELL820MLN3S
JLCPCB Part #
C1600796
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.675A@100kHz 12000hrs@105℃ 16mm 31.5mm 400V 7.5mm 82uF ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS