E36D251LPN182TAE3U
MFR.Part #
E36D251LPN182TAE3U
JLCPCB Part #
C6234703
Package
Bolt,D35xL143mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 143mm 1800uF 250V 35mm Bolt,D35xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS