ELXZ500EMC152ML35S
MFR.Part #
ELXZ500EMC152ML35S
JLCPCB Part #
C1600123
Package
Plugin,D16xL35mm
Description
-55℃~+105℃ 1.68A@120Hz 1500uF 16mm 25mΩ 35mm 50V 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS