EKZN6R3ELL153MLP1S
MFR.Part #
EKZN6R3ELL153MLP1S
JLCPCB Part #
C1598868
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 15000uF 16mm 35.5mm 4.28A@100kHz 6.3V 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS