EKXG201ETD470MK20S
MFR.Part #
EKXG201ETD470MK20S
JLCPCB Part #
C410340
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 200V 20mm 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS