EGPD630ELL242MM40H
MFR.Part #
EGPD630ELL242MM40H
JLCPCB Part #
C5113451
Package
Plugin,D18xL41.5mm
Description
-40℃~+135℃ 18mm 2000hrs@135℃ 21mΩ@100kHz 2400uF 4.245A@120Hz 41.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL41.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS