ESMG401ELL330ML25S
MFR.Part #
ESMG401ELL330ML25S
JLCPCB Part #
C1590905
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 25mm 33uF 400V 495mA@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS