ESMR401VSN471MQ45S
MFR.Part #
ESMR401VSN471MQ45S
JLCPCB Part #
C1590098
Package
Plugin,D25.4xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.69A@120Hz 2000hrs@85℃ 25.4mm 400V 45mm 470uF ±20% 插件,D25.4xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS