EKMH251VNN182MA63U
MFR.Part #
EKMH251VNN182MA63U
JLCPCB Part #
C3721237
Package
Plugin,D35xL65mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 138mΩ@120Hz 1800uF 2000hrs@105℃ 250V 3.27A@120Hz 35mm 65mm ±20% 插件,D35xL65mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS