EGPD101ELL911MM40H
MFR.Part #
EGPD101ELL911MM40H
JLCPCB Part #
C1584553
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+135℃ 100V 18mm 2000hrs@135℃ 26mΩ@100kHz 3.168A@120Hz 40mm 7.5mm 910uF ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS