UVZ0J223MHD
MFR.Part #
UVZ0J223MHD
JLCPCB Part #
C1586281
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 18mm 2.7025A@10kHz 22000uF 40mm 6.3V 7.5mm ±20% Plugin,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS