EKXJ451ELL121MM45S
MFR.Part #
EKXJ451ELL121MM45S
JLCPCB Part #
C1582060
Package
Plugin,D18xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 120uF 18mm 2.12625A@100kHz 450V 45mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS