EKXJ201ELL560MJ25S
MFR.Part #
EKXJ201ELL560MJ25S
JLCPCB Part #
C1596199
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 200V 25mm 56uF 5mm 862.5mA@100kHz ±20% Plugin,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS