ESMM401VSN221MQ35S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMM401VSN221MQ35S
JLCPCB Part #
C1603716
Package
Plugin,D25.4xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.507Ω@120Hz 10mm 2.3452A@100kHz 220uF 25.4mm 3000hrs@85℃ 35mm 400V ±20% 插件,D25.4xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS