G6AU-234P-ST-US-DC12
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G6AU-234P-ST-US-DC12
JLCPCB Part #
C1560997
Package
DIP,10.1x20.2mm
Description
-40℃~+70℃ 12V 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 5ms 5ms AgPd + Gold Plated Single Coil DIP,10.1x20.2mm Magnetic Latching Relays ROHS