G6AU-274P-ST-US-DC12
MFR.Part #
G6AU-274P-ST-US-DC12
JLCPCB Part #
C5748235
Description
-40℃~+70℃ 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2A 5ms 5ms Silver + Gold Plated Single Coil Plugin Magnetic Latching Relays ROHS