EKMW421VSN221MQ30S
MFR.Part #
EKMW421VSN221MQ30S
JLCPCB Part #
C1500486
Package
Plugin,D25.4xL32.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.16A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25.4mm 32.5mm 420V ±20% 插件,D25.4xL32.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS