EKMQ421VSN221MR30S
MFR.Part #
EKMQ421VSN221MR30S
JLCPCB Part #
C1604995
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5015A@50kHz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 30mm 30mm 420V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS