0603WAJ0224T5E
MFR.Part #
0603WAJ0224T5E
JLCPCB Part #
C146166
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220kΩ 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS