IS62WVS5128FALL-16NLI
Extended
Manufacturer
ISSI(Integrated Silicon Solution)
MFR.Part #
IS62WVS5128FALL-16NLI
JLCPCB Part #
C1350399
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1.65V~2.2V 16mA 20uA 4Mbit SPI SOIC-8 SRAM ROHS