VLU0608-471KB
MFR.Part #
VLU0608-471KB
JLCPCB Part #
C128033
Package
Plugin
Description
0.6mm 1.68Ω 310mA 470uH Drum-core inductor ±10% 插件 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS