8221LEM0812RXN0110
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
8221LEM0812RXN0110
JLCPCB Part #
C340771
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 220uF 3.5mm 35V 5000hrs@105℃ 800mA@100kHz 8mm 95mΩ@100kHz ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS