FHW1008UC5R6JGT
MFR.Part #
FHW1008UC5R6JGT
JLCPCB Part #
C318025
Package
1008
Description
18@7.9MHz 240mA 5.6uH 55MHz 7.6Ω ±5% 1008 Inductors (SMD) ROHS