1206W4J030LT5E
MFR.Part #
1206W4J030LT5E
JLCPCB Part #
C127708
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30mΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS