ES0504F3303T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
ES0504F3303T5E
JLCPCB Part #
C2773121
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 400V 400mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS