NQ1007F100JT4E
MFR.Part #
NQ1007F100JT4E
JLCPCB Part #
C964975
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS