HV06W4F3323T5E
MFR.Part #
HV06W4F3323T5E
JLCPCB Part #
C2779109
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS