AS03W4J0471T5E
MFR.Part #
AS03W4J0471T5E
JLCPCB Part #
C560456
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS