0402WGJ0331TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0402WGJ0331TCE
JLCPCB Part #
C12246
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS