0201WMF1201TEE
MFR.Part #
0201WMF1201TEE
JLCPCB Part #
C473547
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS