TC0525F1501T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0525F1501T5E
JLCPCB Part #
C118217
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS