1210W2J0153T5E
MFR.Part #
1210W2J0153T5E
JLCPCB Part #
C621004
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS