1210W2F200LT5E
MFR.Part #
1210W2F200LT5E
JLCPCB Part #
C270891
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS