MP2334K32D3J8LC
MFR.Part #
MP2334K32D3J8LC
JLCPCB Part #
C1021788
Package
Plugin,P=15mm
Description
320V 330nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS