MP2125K27F2X8LC
MFR.Part #
MP2125K27F2X8LC
JLCPCB Part #
C135753
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
1.2uF 275V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS