MP1224K44E2R8LC
MFR.Part #
MP1224K44E2R8LC
JLCPCB Part #
C105731
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
220nF 440V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X1 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS