CQ01WMF2000TEE
MFR.Part #
CQ01WMF2000TEE
JLCPCB Part #
C966892
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS