NQ03WAJ0364T5E
MFR.Part #
NQ03WAJ0364T5E
JLCPCB Part #
C965134
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS