1206W4J0166T5E
MFR.Part #
1206W4J0166T5E
JLCPCB Part #
C422451
Description
-55℃~+155℃ 16MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS