CQ05W8F5362T5E
MFR.Part #
CQ05W8F5362T5E
JLCPCB Part #
C2771088
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 53.6kΩ ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS