0402WGF4020TCE
MFR.Part #
0402WGF4020TCE
JLCPCB Part #
C41042
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS